HV73V2ATTD1544F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1544F
JLCPCB Part #
C4028876
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS