KTR10EZPF9091
MFR.Part #
KTR10EZPF9091
JLCPCB Part #
C4247196
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS