HV73V2ATTD115J
MFR.Part #
HV73V2ATTD115J
JLCPCB Part #
C4251539
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS