HV73V2ATTD915J
MFR.Part #
HV73V2ATTD915J
JLCPCB Part #
C4075346
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS