HV732HRTTE1503F
MFR.Part #
HV732HRTTE1503F
JLCPCB Part #
C5738634
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS