HV73V2BTTD115J
MFR.Part #
HV73V2BTTD115J
JLCPCB Part #
C4123112
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS