SG73P2BTTD76R8D
MFR.Part #
SG73P2BTTD76R8D
JLCPCB Part #
C3972567
Description
-55℃~+155℃ 333mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS