HV73V2ATTD1153F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1153F
JLCPCB Part #
C3944669
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS