RN73H2ATTD20R0B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD20R0B50
JLCPCB Part #
C2537677
Description
125mW 20Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS