RN73R2ATTD9201F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD9201F25
JLCPCB Part #
C2504906
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS