HV73V2ATTD1183F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1183F
JLCPCB Part #
C3954831
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS