RN732ATTD1211C10
MFR.Part #
RN732ATTD1211C10
JLCPCB Part #
C3997604
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS