HV73V2ATTD104G
MFR.Part #
HV73V2ATTD104G
JLCPCB Part #
C4200570
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS