RN73R1JTTD1372D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1372D100
JLCPCB Part #
C2494821
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS