SG73P2ATTD24R0D
MFR.Part #
SG73P2ATTD24R0D
JLCPCB Part #
C4107508
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS