HV73V2ATTD114G
MFR.Part #
HV73V2ATTD114G
JLCPCB Part #
C4343648
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS