HV733ATTE5232D
MFR.Part #
HV733ATTE5232D
JLCPCB Part #
C4045512
Description
-55℃~+155℃ 1W 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS