SG73S1JRTTD684J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD684J
JLCPCB Part #
C5915460
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS