HV732ARTTD2493F
MFR.Part #
HV732ARTTD2493F
JLCPCB Part #
C5656301
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS