RK73G1HTTC1601F
MFR.Part #
RK73G1HTTC1601F
JLCPCB Part #
C2582481
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS