HV733ATTE4994F
MFR.Part #
HV733ATTE4994F
JLCPCB Part #
C6878000
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS