HV733ATTE2494F
MFR.Part #
HV733ATTE2494F
JLCPCB Part #
C4221877
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS