RN732BTTD1130C25
MFR.Part #
RN732BTTD1130C25
JLCPCB Part #
C4074356
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS