HV733ATTE4224F
MFR.Part #
HV733ATTE4224F
JLCPCB Part #
C3930738
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.22MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS