SG73P2E1RTTD10R2F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD10R2F
JLCPCB Part #
C6221792
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS