HV733ATTE2154F
MFR.Part #
HV733ATTE2154F
JLCPCB Part #
C3966053
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS