RN73H1JTTD4070A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4070A10
JLCPCB Part #
C4010257
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 407Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS