SG73S2ATTD1913D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1913D
JLCPCB Part #
C4107681
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS