RN731ETTP1892D50
MFR.Part #
RN731ETTP1892D50
JLCPCB Part #
C4239880
Description
-55℃~+155℃ 18.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS