HV733ATTE2103D
MFR.Part #
HV733ATTE2103D
JLCPCB Part #
C3949897
Description
-55℃~+155℃ 1W 210kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS