RK73H2ATTD4301D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD4301D
JLCPCB Part #
C2577005
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS