HV733ATTE5103D
MFR.Part #
HV733ATTE5103D
JLCPCB Part #
C4195029
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS