RN732BTTD84R5D25
MFR.Part #
RN732BTTD84R5D25
JLCPCB Part #
C4298946
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS