RN732ATTD84R5B25
MFR.Part #
RN732ATTD84R5B25
JLCPCB Part #
C4323699
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS