HV733ARTTE7152F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ARTTE7152F
JLCPCB Part #
C5655318
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS