HV733ARTTE7152D
MFR.Part #
HV733ARTTE7152D
JLCPCB Part #
C5655315
Description
-55℃~+155℃ 1W 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS