RN731JTTD3010F25
MFR.Part #
RN731JTTD3010F25
JLCPCB Part #
C3994476
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS