HV733ARTTE4702F
MFR.Part #
HV733ARTTE4702F
JLCPCB Part #
C5655257
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS