RN732ATTD8350F50
MFR.Part #
RN732ATTD8350F50
JLCPCB Part #
C3912720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 835Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS