HV733ARTTE8202F
MFR.Part #
HV733ARTTE8202F
JLCPCB Part #
C6576672
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS