SG73G1JTTD2430D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2430D
JLCPCB Part #
C6220412
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS