HV733ARTTE4304F
MFR.Part #
HV733ARTTE4304F
JLCPCB Part #
C5655245
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS