RT2512BKE07887KL
MFR.Part #
RT2512BKE07887KL
JLCPCB Part #
C4274078
Description
-55℃~+125℃ 750mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS