RK73G2BRTTD6342C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6342C
JLCPCB Part #
C6270110
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS