HV733ARTTE3304F
MFR.Part #
HV733ARTTE3304F
JLCPCB Part #
C5655236
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS