RN73R1JTTD61R2A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD61R2A10
JLCPCB Part #
C2572424
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS