HV733ARTTE3903F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ARTTE3903F
JLCPCB Part #
C7287387
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS