RN73H2BTTD1641C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1641C50
JLCPCB Part #
C4087459
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS