RN731JTTD5562F50
MFR.Part #
RN731JTTD5562F50
JLCPCB Part #
C4185520
Description
-55℃~+155℃ 55.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS