RN732BTTD1801D10
MFR.Part #
RN732BTTD1801D10
JLCPCB Part #
C4284100
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS